про підприємство

ДП "Держзовнішінформ" провідний інформаційно-аналітичний та експертний центр України у сфері зовнішньої торгівлі, створений Міністерством зовнішньоекономічних зв’язків та торгівлі України. Компанія заснована у 1996 році. Сьогодні ми - єдина компанія в Україні, яка надає повний спектр інформаційних, аналітичних, дослідницьких та експертних послуг.

Продукти

Продукти ДП "Держзовнішінформ" дозволяють легко орієнтуватися в основних тенденціях економічного розвитку в розрізі основних галузей народного господарства
Маркетингові дослідження
Товарний монітор. Україна
Бюлетень «Огляд цін українського та світового товарних ринків»
Каталог «Імпортери та експортери України»

Відеокоментарі експертів

10.03.2014
Начальник відділу чорної металургії ДП «Держзовнішінформ» розповідає про сучасну ситуацію на українському ринку металопродукції.  
 

27.01.2014
Начальник відділу АПК ДП «Держзовнішінформ» Олександр Одосій коментує ситуацію на ринку зернових культур.  
 

Новини

25.07.2014
Вартість української аміачної селітри в другій половині липня збільшилася на 17% до 4100 грн/т - ДП «Держзовнішінформ»
«Вітчизняні виробники аміачної селітри в другій половині липня значно підвищили її вартість до 4100 грн/т, EXW/FCA завод. Це на 17% вище ціни першої половини місяця і на 60% вище ціни аналогічного періоду минулого року» - повідомив експерт відділу хімічної промисловості ДП «Держзовнішінформ» Костянтин Кінжалів.  
25.07.2014
Європейська перехресно-клеєна деревина (CLT) набирає популярність в США
Підтримка федеральної влади США та нарощування обсягів житлового будівництва деревних технологій ведуть до зростання ринку CLT в США.  
23.07.2014
Державне бюро резервів (ДБР) Китаю починає накопичення оксиду молібдену
Державне бюро резервів (ДБР) Китаю 17.07.2014 р. анонсувало, що починає накопичення оксиду молібдену (обпечений молібденовий концентрат, який є сировиною для виробництва феромолібдену і молібденмістких лігатур) загальною масою 5000 тонн.  
23.07.2014
У спецмита введені на товари при імпорті з Республіки Білорусь потрапили і добрива
Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі на минулому тижні прийняла рішення про введення спецмита щодо імпорту в Україну товарів з Республіки Білорусь, в перелік яких потрапили і добрива із вмістом трьох поживних елементів (NPK).  
22.07.2014
Китайський плоский прокат в Європі подорожчав, ціни постачальників з СНД стабільні
На європейському ринку плоского прокату відзначається незначне зростання цін на імпортований г/к рулон, що переважно зумовлено зміцненням китайських експортних котирувань. Протягом тижня вартість цього виду прокату зросла в середньому на 5 євро/т.  
21.07.2014
В Україні у 2014 році планується ввести в експлуатацію 30 підприємств будівельної індустрії
В країні за результатами 2014 року планується забезпечити введення в експлуатацію 30 підприємств будівельної індустрії, що, за попередніми підрахунками, дозволить збільшити частку матеріалів та конструкцій вітчизняного виробництва на будівельному ринку до 85%.  
18.07.2014
У Норвегії ріст цін на дервину
Незважаючи на збільшення обсягів заготівлі круглої деревини в перших чотири місяці поточного року, в середньому на 5 %, до 3,318 млн. м3 (3,16 млн м3 за аналогічний період 2013р.), у Норвегії і далі помітний ріст цін.  
 
 
Проекти
 
відповіді на питання

 
Є запитання - завітайте у наш конструктор запитів , що допоможе Вам знайти відповідь...